.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Honza
Text: 2/10 ... to bych chtěl vidět, které hry u tebe mají devítku.. Je neuvěřitelné jaké kraviny hře dokážou fanouci předchozích dílů vytýkat. Vždyť sledujte některé komenty, jak se pozastavují nad logikou prvků do takového detailu jako by považovali děj F1,F2 za skutečný, který se někdy odehrál. (Stejně jako byste hodnotili historickou hru z druhé světové války a vyčítali chyby ve faktech apod.). Je to nesmysl a člověk co napíše OMG nejdou zabíjet děti je úplně mimo herní svět a porozumění herní branže - copak nikho z Vás nenapadá, že je to také otázkou prodeje a od předchozích dílů uplynulo 10 let? Nenapadlo Vás, že dnes jsou hry o nečem jiném a jinak sledované v očích mravokárců? To vechno by měl člověk, který píše recenzi na PC hru zohlednit! Chápu, že velkého fandu to popálí a možná i urazí na duši, ale já i když je F2 nejlepší hra co jsem kdy hrál, jsem nečekal, že budu svědky orgií servírovaných před 10 lety. Jiné studio -> jiná tvář. V porovnání s dneními hrami je F3 opravdu velice kvalitní titul (zvlášť s módy). A ti, kteří jsou fanboys natolik, že by vytýkali i chybné nebo neuvedené chemické složení brahminího trusu ať si hrají díly předchozí a nehází špínu na hru, která nese sice jméno Fallout a je jinačí (ne špatná) než fallout z dob minulých.

Kontaktní údaje