.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: patrik
Text: jerry
mozno mas pravdu. zatila ti neviem odpovedat, lebo som iba na zaciatku. osobne pochybujem, ze ma to prestane bavit, pretoze hra ma vtiahla okamzite v momente, ked otec zmizol a ja som si cital v overseerovom pocitaci divne instrukcie. vcera som to kupil a ked rodinka zaspala, hral do noci. nevedel som sa od toho odtrhnut. zabil som overseera a potom ma to tak mrzelo, ze som premyslal zacat odznova. mozno je ina nenasilnejsia cesta. ked som vylieyol von, bola noc a po par sekundach ma prepadli dva psy. na very hard a slusny small arms skill som jedneho dostal a druhy ma udolal. to bola moja prva smrt a bol som z toho v soku. neviem si predstavit, akos a postavim supermutantovi. na tuto obtiaznost mi to velmi pripomina boje zo starych falloutov. z grafiky som nadseny a to som grafik. je pravda, ze niektore textury su menej ostre, ale na to sa musis naozaj sustredit a hladat chyby. celkovy dojem je vyborny a atmnosfera falloutu z toho pre mna uplne dycha. asi najskor skocim do najblizsieho mesta najst postavy, ktore su spomenute v overseerovom kompe. som velmi zvedavy, ako to bude s otcom. tak uvidime, ci ti dam za par dni za pravdu. pre mna zatial mozno najlepsia hra roka.
Kontaktní údaje