.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Neasi
Text: [ironie]
Jasne hosi.. Sorry, omlouvam se. Mate pravdu (hlavne ti co furt cekaji az si budou moct sveho legalne zakoupeneho fallouta zahrat). Fallout 3 je nejlepsi hra co jsem kdy hral. Pri jejim hrani jsem zazil 20 orgasmu a malem dosahl nirvany a rozplynul se v universu. Bethseda dela jen ty nejlepsi hry, a vklada do nich spoustu prace. Fallout 3 se oblivionu vubec nepodoba a rozhodne v sobe nema nic nerikajici nesmyslne se opakujici lokace. Umela inteligence je na takove urovni, ze odedneska se nebudu bavit s lidmi, ale pouze s postavami z falloutu 3. Hudba je skvela (nahral jsem si ji na ipod a posloucham ji i ve spanku) a cisi na me z ni takova beznadej, ze jsem chtel spachat sebevrazdu, ale na zivu me udrzela jen predstava ze muzu zase hrat fallouta 3. Pribeh je tak uzasny, ze jsem se rozhodl zanechat studii na TUL a rozhodl jsem se jit radsi studovat famu, abych mohl jednou natocit celosvetovy kasovni trhak na motivy pribehu f3. Abych nezapomel: Ostatni fallouty jsou trapny a nehratelny, jen f3 je mistrovske dilo.

Omluvte me prosim ze jsem psal opak a ze jsem si dovolil rict ze fallout 3 je nehratelna sracka ktera ma s puvodnimi fallouty spolecny leda tak nazev a ze byl vytvoren jen pro zdegenerovane tupe stado kretemu pc slouzi jen na hrani (pokud tedy zrovna nekoukaji na Ordinaci v ruzove zahrade nebo na Pokemony).

Taky se chci omluvit Erendilovi. Ne, nejsi nula (puvodne jsem psal ze jsi trapny pokrikovac v diskuzi, ktery nevi o cem mluvi, protoze f3 jeste nehral, ale na tom nezalezi). Jsi ten nejkrasnejsi a nejchytrejsi clovek na svete. Z tvych prispevku na me cisi takova genialita, ze jsem si je vytiskl a prilepil na zed (ted se je ucim nazpamet a planuju zalozit Cirkev Erendilovu). Promines mi nekdy, ze jsem se rozhodl vyjadrit vlastni nazor na hru, kterou jsi nikdy nehral?

Ostatnim bych se chtel taky omluvit. Ja to tak nemyslel. F3 je super a zaslouzi si 105% hodnoceni. Recenze neni zapotrebi psat, bethseda byla totiz tak prozirava, ze je k f3 pribalila sama, aby se hc hraci nemuseli namahat.
[/ironie]

Probudte se hosi. Fallout 3 je sracka a vy na tom svym ignoranstvim a namyslenosti nic nezmenite!
Kontaktní údaje