.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Chim
Text: to Sius: Díky za hodnotný příspěvek. V podstatě s tebou souhlasím jen bych doplnil pár drobností:

Pokud jsou hry dnes horší, tak opravdu jen z toho důvodu, že si to žádá trh. Kdyby si trh žádal opravdové pokračování Falloutu, tak by dávno vzniklo (van buren). Po takové hře ale dnes nikdo (nikdo, myšleno většina) nevolá, proto ani nemůže vzniknout.

K mé asi nejoblíbenější hře patří Football manager07 (případně i starší verze z této série). Je to samozřejmě typově zcela něco jiného než Fallout, ale je to přesně hra, která si žádá uvažování, nedá nic zadarmo a rychle klikání myší prostě výhru neznamená. Svým způsobem je tak Falloutu a jiným \"starým\" hrám velmi podobná. Osobně doporučuji k odzkoušení.

K Might and Magic - já byl zasažen až tuším čtvrtou hrou v této sérii (podtitul Mandate of Heaven). Jsem přesvědčený o tom že ani čtyřka by dnešního hráče nezaujala. :)))

A když už mluvíme o Evoluci, zkus si zahrát Spore, ani ne tak z důvodu že by to byla skvělá pařba, spíš mám obavu že tohle je skutečně evoluční hra a určuje směr, kam povede herní průmysl.

Závěr? Buďme rádi že jsou firmy, které se pustí do takového rizikového projektu jako je Fallout3 a buďme rádi že vzniklo, co vzniklo.
Kontaktní údaje