.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Sius
Text: 2 chim: Jde o MaM 6 a u té sem taky začínal, jenže universum Might and Magic je prostě můj druhý domov, takže jsem se pustil snad do všech her co v názvu obsahovaly Might and Magic, ale popravdě o dohrání MaM I a II si můžu nechat jen zdát. Častokrát jsem se sám ztratil ve svém vlastním náčrtu dungeonu nebo se sem tam nějaký list ztratí a když se to pak zapne po měsíci, je to jako se pořád dokola učit jezdit na kole, ale balanc prostě neudržím =).

Jinak spore jsem hrál, ale nenadchlo mě to. Samotný nápad zpracovat něco jako je evoluce ve hře se mi zamlouval, ale autoři zabili potenciál hry a po prvních třech hodinách hraní jsem se zklamáním zjistil, že jde jen o nudný stereotyp od začátku do konce.

Co se F3 týče, tak se zatím snažím nenechat si zkazit očekávání ze hry recenzenty. Možná budou mít pravdu a možná budu litovat, že sem tu tisícovku raději neprochlastal někde s děvkama v Renu, ale pokud by byla hra samotná naprostý propadák (jakože podle zlých jazyků je :( ), tak mě někde v koutku srdce hřeje fakt, že komunita fallouterů se za své moddařské počiny nemusí stydět, tak snad si šikulové najdou cestu i k F3 a splní nám sen o perfektním radioaktivním bratrovi, který se nebude muset stydět připojit do rodiny co nese jméno Fallout.
Kontaktní údaje