.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Neasi
Text: Scapo: To jsme radi ze jsi nam to rekl, priste to muzes jeste rict do zdi, urcite ji to bude taky zajmat.

zabi.ják: Ano, tvuj nick zrejme naprosto odpovida tve inteligenci(veku?).

Erendil:
\"psat do diskuze muzu,a le za moje nazory si stejne vyslouzim tvoje urazky...\"
Samozrejme. Slysel jsi snad, ze by to nekdy fungovalo jinak? To je proste zivot, ne materska skolka. Za co jineho bych te taky mohl urazet?
\"oblivion jsem hral opravdu dlouho a nudne mi to nepripadalo\"
a) Nikdy jsem nerekl ze je oblivion nudny. Rekl jsem jen, ze fallout 3 se podoba oblivionu.
b) No a co ze jsi hral oblivion opravdu dlouho? Ukazuje to snad na to, jakej je fallout 3?
\"pokud se F3 tak strasne hnusi, stahni si novy mod na F2 nebo F1 a hraj dal\"
Co je ti po tom, kam pisu svoje nazory? V nasem state zatim prece vladne demokracie, jak jsi sam napsal. Jestli se ti nelebi moje posty, necti je! Nikdo te k tomu (doufam) nenuti. Jestlize si je prectes, delas to jen na vlastni nebezpeci ze az budes delat chytreho v diskuzi, nekdo te posle do pici.. Stejne tak recenze. Ohanis se s ti, recenzenti, kterym se fallout 3 nelibil by meli jit hrat f2 a ne psat recenze. V tom pripade ty muzes jit hrat oblivion a ne cist recenze. Je to stejne ujeta logika.
Kontaktní údaje