.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: wayne
Text: Tato recenzia mi pripada ako spatny vtip, ako ked si hru zapne nasrate decko a hra ju stylom klik sem klik tam. Autor snad nema skusenosti zo ziadneho RPG, ked opadli mesto aniz by ho preskumal. Kde hladat otca sa da dozvediet od majitela krcmy v Megatone. Tak isto sa da dozvediet, preco ludia postavili Megaton, trosku historickeho pozadia, trosku \"lore\", aj ked vacsina ludi vam povie to iste... Rovnako je vysvetlene preco dobre obleceny muz kyvne na vas - \"nejste zdejsi\", co nie je si myslim problem spoznat v takom meste. Architektura a la Waterworld ma isto tiez svoju podstatu, ludia z bethsoftu si zrejme dali brainstorming a rozmyslali co asi mohli ludia pouzit na stavbu domov a obydli, dali prednost chabemu vyberu textur... Kazda vec ma v hre svoje pozadie a hlbku, ale chapem ze rozpoznanie takychto detailov chce absolutne potlacenie odporu a vychutnanie si hry, co take jednoduche nie je... Vlastne ma tak napada, co keby som napisal vlastnu recenziu.... Z tejto mam pocit ako keby fanusik FPS zapol prvykrat RPG len preto ze je to z prvej osoby a su v tom zbrane. Na zaver, aby si to kazdy vsimol, pouzijem CAPS LOCK: IDE O MOJ POCIT Z RECENZIE, NAZORY, MYSLIENKOVE POCHODY A EMO VYLEVY RECENZENTA SU MI UKRADNUTE.
Kontaktní údaje