.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kostěj Nesmrtelný
Text: Hele, já jsem teda zvládl jenom prvních pár odstavců. To co jsem tam viděl mě tak znechutilo, že jsem dál ani nečet. Takovejch faktickejch blbostí jsem v jednom článku snad ještě neviděl, resp. ne faktickejch blbostí, ale účelovejch polopravd (účelem je samozřejmě nějak opodstatnit svůj iracionální hard-core fanouškovskej odpor proti třetímu pokračování srdcovky. Mimochodem, pro mě je to taky srdcovka.).

1) Nikdo tě neomezuje obíhat celej Vault a okukovat co se ti zachce; co já jsem si všiml, tak tam nikde není žádnej časovej limit, a úkoly se plní aktivní interakcí s dotyčnou osobou/předmětem. Jediný omezení jsou samozřejmě zamčený dveře.

2) Megaton není postaven z odpadků, alébrž z trosek aut a autobusů. Navíc to je JEDNO Z NĚKOLIKA měst co se ve hře nachází a pokud vím, ostatní vypadají zase jinak. Jistě to nemusí \"recenzentovi\" sedět, ale tvrdit, že \"města jsou postavena z odpadků\" je další účelové tvrzení. Kdo chce psa bít..., že?

3) Co tu máme dál? Aha, autor neví jak pokračovat v main questu. No, to je s podivem, protože okamžitě po vstupu do Megatonu tě zastaví šerif a první nebo druhá dialogová možnost je \"Neprošel tudy můj otec? Je to chlapík ve středním věku...\". Ne, autor se odhrnul do hospody, vyhodil Megaton do povětří v jednom ze side-questů a diví se že neví jak pokračovat. OMG! To je jako kdybych při první návštěvě vyvraždil Shady Sands a pak si stěžoval že nedostanu quest s radškorpióní jeskyní...

Poté jsem to zabalil - smát se na pracovišti tak, že to přitahuje pozornost šéfa není dobrý nápad...

Rozhodně netvrdím, že je Fallout 3 skvělá hra a nejsem si jist jestli je byť jen dobrá. Bude to chtít ještě pár hodin hraní. Tahle srandarecenze, vzhledem k argumentům v ní uvedených je nicméně totální sračka.
Kontaktní údaje