.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Erendil
Text: no abych se vyjadril, vy co ste cekali ze F3 bude perfektnim pokracovanim ste si meli uvedomit, ze dneska je jina doba, dela to jina firma a ta ma o tom jine predstavy... a abyste me nemeli za 12ti leteho blba tak ted zase z jineho pohledu: nekdo tady pise ze ho oblivion nebavil, ale morrowind ano, me oblivion bavil dost,(ale at si nemyslite, ty jeskyne mezi mesty se mi taky nechtely prochazet, to je celkem zbytecna prace) ptz to byla 1. hra kde byl vyresen dobre postup levelů, co pouzivas, to si zlepsujes, ale delat muzes vsechno, napr. v Baldurs Gate si carodej co neuzvedne mec... Morrowind mi prisel pod ruku az po dohrani oblivion a uz mi tak nesedl... tudiz jsem byl nejprve rad ze F3 dela Bethesda...
ale kdyz jsem po 1. uslysel, ze to nebude tahovka, nepricetne jsem triskal dverma, kdyz jsem videl 1. video tak jsem byl hodne nasrany, dyt je to normal akce typu rozborena budova a mutanti se zombosema, to taktizovani a premysleni jestli jit do inventare a vymenit si zbran nebo zkusit zabit delalo fallout falloutem, a kdyz vas honi 3 paraci v pohrebisti a vy si jen jdete nakoupit zbrane a mate jen utocnou pusku s par naboji... to je fallout! ale kdyz mas normalni akci, jen s \" jakymsi pozastavenim a moznosti zamirit\" (omlouvam se ale jeste jsem to nehral a presne nevim jak to funguje, Neasi mne ale jiste rad opravi), to je vcelku trapne... to me nasralo stejne jako prvni screenshoty z Diabla 3, kdy se postavy a vubec grafika hodne podoba WoWku, nez gotickemu diablu... uz jenom to brneni... ale vcelku jsem to prijal, jak D3 tak F3... uz to neberu ze je to pokracovani serie Fallout, ale docela novou hru z toho sveta, spis takovy oblivion v budoucnosti... taky bych si rad zahral normalni pokracovani fallouta se stejnym systemem souboje a s Žerykem po boku :-)
to abyste si nemysleli ze jsem maly rozmazleny smrad, co cumi napred na grafiku, potom na hratelnost, napred na efekty, potom na pribeh, masinu ma overclocknutou na max a je posrany z Crysis... a dokud neprijde zase Neasi, tak taky psat nebudu, nema to cenu, ptz nikdo jiny me nesetre tak originalnim zpusobem jako on :-)
btw. Neasi, pokud jsi i na jinych diskuzich, napis pls kde...
a jeste k memu stylu psani, neumim psat deseti prsty ( ano, vim, jsem ostuda) a tohle je nejrychlejsi zpusob, tak to nejak prekousnete
Kontaktní údaje