.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Zástupce Generála
Text: Ten co napsal ten článek něakej Honza nebo co ""Vůbec Nemáš Pravdu"!!!Na Všechny s tvým problémů znám odpověd.1.Najdi Otce to kecáš tam jak v 19 propukne ten chaos protože otec zdrh tak se ti objevujou body toho vrchního úkolu první myslim je útěk z Vaultu 101 a nejdřív musíš udělat to a to,a jestli to tak neni tak máš v tý tvojí hře něakou chybu ale mě to maká úplně v pohodě sice používám cheaty (2) ale to sem nepatří:-).Za 2 to pěkně kecáš měct je tam přes 30 na celý mapě ale ty to bud musíš všechno prozkoumat nebo použít cheat kterej používám já a to je na objevenní všech značek na mapě a pak si můžeš cestovat kam chceš ale nejspíš po úkolech na hlavní linii první úkol je "Zjisti Informace o Tátovi Ve Městě Magatuna,no ale pak jestli ti to hlásí jenom pokračuj v hledání svého táti tak si byl takovej vocas že si zabil toho s kym si měl promluvit což by měl být správně Colin Moriarty no ale pokud si s nim nepromluvil ale celou megatunu si vyhodil do luftu pak ti to zahlásí tu hlášku pokračuj v hledání svého táti chápeš.A navíc tam sou i Bonusové úkoly jako například:Síla Atomu nebo Replikovanný Člověk nebo Pokrevní Přízeň atd.Takže si nestěžujte!!Nicméně tady vám napíšu názvy cheatů který jsou ze všech asi nej... a to jsou Nesmrtelnost,Nemůžete Umřít na Radiaci,A nedochází vám Náboje-> tgm no a na všechny značky na mapě a na možnost cestovat tam -> tmm 1 a taky na procházenní zdí a nejenom zdí překážek atd.Tyto cheaty napište do konzole do které se dostanete pomocí posledního tlačítka na klávesnici v 5. řadě z leva.Já tu hru odehrál do konce celkem 8 a to nekecam!!Mě ta hra prostě baví a nemam pro ti ní žádnou negativní poznámku jedinou snad a to je že když například v megatuně čmajznu pivo tak ze na mě nejdřív seběhne jeden a pak celá Megatuna:-).Akorát s tim by mohli něco udělat ale jinak moje hodnocenní hry je 95% ze 100.
Kontaktní údaje