.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Pepan
Text: Nevim zda - li si nekdo muj prispevek bude cist ale i tak bych se rad zapojil do teto \"diskuze\" ...Dohral sem vsechny dily.
Fallout 1 sem prejel asi osmkrat, videl sem vsechny konce, hral sem za vsechny typy lidi od Andilka po Zm*da.
Fallout 2 sem dojel mnohem vickrat jak jednicku a hral sem i za zensky charaktery, kdy sem si cestu doslova pros*k*l.
Fallout Tactics BOS sem taky dohral ale uz jen dvakrat.
Fallout 3, ten jsem dohral taky dvakrat, pak sem do toho natahal mody a prestalo me to bavit. Ale nechci FO3 a Bethesdu kritizovat jako ostatni. Zkratka se rozhodli jestli maj volit mezi skalnima fanouskama, nebo sirsi verejnosti, ktera (je dle meho nazoru tvorena tupyma, deprimovanyma hovadama bez spetky inteligence, podle kterych je dobra hra dobra pouze na zaklade zrakovych vjemu) bude snazsi nadchnout. Zvolili a asi si vybrali spatne ale FO3 je docela hratelnej. Hru sem si nastavil na Very hard, nechtelo se mi pouzivat fast travel, protoze me pustila zaujala a libila se mi, a vychutnaval sem si ji. zaroven to byla jedina hra, ve ktery jsem s chuti vstupoval do budov a jeskyni, ktere jsem prave objevil...zkratka tato hra me chytla. Bavila me a vychutnal jsem si ji. Ale uvedomte si, ze Bethesda nema zadny zkusenosti s IZO a vsechny jeji hry budou vypadat jako oblivion...Kdyby se pokousela o opravdovy pokracovani Falloutu 1 a 2, tak by to mohlo dopadnout jeste hur..
Kontaktní údaje