.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: J
Text: Pěkný článek, snad se vším souhlasím. Je jasné, že Betheseda koupila licenci hlavně kvůli penězům, každý chce rejžovat prachy. Tahle hra není dělaná jen pro určitou skupinu lidí jako Fallout1 a 2, které svou obtížností odradily dost lidí. Fallout 3 je dělán pro masy, aby ho mohl hrát téměř každý tupec, proto je tak lehký, kompas vás navede přímo na místo a VATS za vás vpodstatě vyhraje souboj..
Navíc tím, jaký z toho udělali krvák, k tomu přitáhnou ještě víc lidí. Ani bych se nedivil, kdyby zas nějakej blázen postřílel někde XY lidí, protože chtěl vidět, jak jim ulítávaj končetiny :))
Hry si kupuji, ale jen ty, které za to stojí a souhlasím s Freemanem, proč bych měl kupovat hru, která se mi vůbec nelíbí. Původně jsem si chtěl Fallout 3 hned koupit, ale videa mě od toho odrazovala, a tak jsem si ji stáhl a udělal jsem dobře, za tohle nevyhodím 1000kč. Dema se už nedělají a už nemáme možnost si hry alespon z části vyzkoušet. Vždyt když si v obchodě vyberete nějaké oblečení a vyzkoušíte si ho a nebude se vám líbit, tak si ho taky nekoupíte. To samé s hrami. Nelíbí se vám, tak si ji nekoupíte. Takže nechápu, proč nám tady někteří buší do hlavy, proč si všechny hry, který hrajem nekupujeme.

Kontaktní údaje