.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kein
Text: Timmy.cz: ty mi chceš tvrdit. že kdyby byl Fallout 3 na takové úrovni jako Fallout 2 nebo 1, tak že by byly menší zisky?? Nechtěj mě rozesmát, neboť pak by ho hrali, jak běžní hráči, tak i fanoušci, uvědom si že Fallout 2,1, není to samé co například HardTruck nebo Trains Simulor , tyto tituly si oprvdu koupí jen hardcore hráči, ale fallout takto \"EXTREMNÍ\" nikdy nebyl, ty si prosťe zakládáš na tom, že Fallout2 byl pro běžného hráče nehratelný - zamysli se...co třeba takový Mass Effect, Zaklínač, nebo jiný žánr STALKER,Mafia?? to jsou čiré důkazy, že kvalitní hra udělat jde a mají obrovskou prodejnost....vždyť samotný Morrowind byl velice povedená hra....ani Oblivion neměl takové omezenií v pohybu jako Fallout 3...mě opravdu nebaví bloudit někde podzemím abych se dostal do GNR když vím, že je to za kupou hovínek, která je zakončená průhlednou zdí...Fallout3 má obrovský nevyužitý potenciál....

Jinak ať už se na to dívám z pohledu \"masového\" hráče tak to i přesto na 9/10 nemá....
Kontaktní údaje