.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kalimero
Text: Proč se pletete kdo za co dostal zaplaceno probůh??? Copak já tu ubírám zásluhy moderům? Nikoliv. Jakákoliv práce moderů je záslužná a to že to dělají zadarmo je bod na víc.
TO o čem tu mluvím je že vy si tu stěžujete na veliksot fontů. Ale to je jedna malinkatá drobnost z 1000. Když bethseda optimalizhovala pro pc, měla na seznamu nejméně stovky položek, který musí udělat oproti konzolím. Zapomenou(nebo jim nepřijde oproti ostaním tak důležitá) jednu a vy ji hned vypíchnete a označíte je za lajdáky a že kdyby si to aspoň jednou projeli tak bla bla by to zvládli.
Pokud bysme to brali s takovým přístupem, jak to berete by - tady t uchybku to přece musí vidět, to měli opravit, tka za chvelu dojdeme k tomu že uděláte dokonalou hru...a proč asi ještě něco takovýho není? protože .
Snažím se říct, že změn na pc oproti konzolím betsheda udělala určitě spousty. 95% jich byla určitě náročnějších a důležitějích než velikost fontu. To že máte na pc ostřejší textury a větší dohled, to nikdo nenadáváte co? :D Jenže vy přes ty kompletní věci vidíte jen ty drobné chybky a zprominutím takovou blbůstku jako větší font, kterej moder během pár minutek až hodnin spraví, označíte za skandál a pohbíte betshedu a modera označíte pomale za dokonalého, jak kdyby on naprogramoval tu hru.
A hlášky o tom že bezsheda nic na fallout u nědělalla protože engine měli námět měli atd....jéééééééééé...ta hra se asi x let dělala uplně sama že??? Občas mi připadá, že pár lidi jakmile vidí můj nic u příspěvku tak při jeho čtení automatický hledají jak mě oponovat, aniž by zpaojily mozek.
Kontaktní údaje