.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kalimero
Text: dokola tu opakujete něco o přibarvování a překrucování a už ste tím trapní více než je zdrávno. To že člověk v ironii napíše myšlenku, která vyplývá z vašeho chování neznamená že překrucuje. Píšete tak všichni. Chytáte se za slovíčka.
Víš co? použiji tvůj přístup \"hledám chyby za každou cenu\" a zkusíme jak obstojí tvůj(náš) Fallout. OK?
AI - dementní, všici stojí na místě, nijak se nehejbou. Pokud mě někdo následuje, je to celkem vp ohodě. Ono namapovat cestu 2D je hold jednoduší jak v 3D. F3 je v tomto očividně variabilnější
Souboje - dementní AI postav, kdy spolubojovník střílí klidně přezemně, nulová možnost taktizování, krití atd. Boje jsou jen o tom, jak rychle stihnete střílet do stupidně nabíhajících nepřátel. Jedna věc je obliba tahového vs raltime soubojů, ale zde si F nemůže nijak vyskakovat.
Questy - jeden příklad za všechny - první quest v prvním městě klasické jdi a vybij, pak vybij a dones. Ve městě všehovšudy 3-4 questy...hm..kdepak si na toto někdo stěžoval :) Rádi si vzpomenete na dobré questy ve F a ty méně dobré raději vypustíte a opak děláte u F3 - dobré questy ignorujete a na světlo vytáhnete ty slabší
Nejstupidnější inventář, který kdy spatčil světlo světa. Jedno rolovací políčko, nucené přetahování předmětů po kouskách. Nemyslím si, že by měl F3 horší inventář. Přesto si stěžujete
Pustý svět, pustá pustina - pustina je zde vyobrazena jako píssek, občas keř či kámen. Na stejnou věc si stěžujete u F3. Nemluvím teď o technické stránce věci ale o stylu. Očividně sami nevíte co chcete, protože u F3 plivete na stejné věci jako jsou u F stejné.
Bugy - hra si ráda občas spadne. To si ale nikdo nepřipouští. Raději se zaměřmě na nedokonalosti F3.
Stupidní ovládání společníka i s nainstalovaným updatem.
Mapa se skládá z pár lokalit azbytek světa jsou pár šablonovitě poslepovaných prázdných formátů mapy. Nemá absolutní cenu je procházet. - A pak kdo tady překrucuje. Že má F3 kompletně zpřístupněnej celej svět do posledního šutru vymodelovanej, to nevidíte, je to velikánská plocha. Vy jen vidíte že ve F je více měst (a okolo hovno). Mno tak stejně tak já řeknu že čistá herní plocha, po které má smysl se pohybovat je u F3 minimálně 100x větší a smaozřejmě mám pravdu. U F to je pár měs a lokalit a zbytek pouze výplnň pro náhodná setkání.

Tak. Mám pokračovat? :) už vidíte tu směšnost co t uděláte? hledáte záměrně chyby. Kritizujete Fallout 3 za věci, které jsou ve F1 mnohdy o dost horší (a není to časovým rozestupem). Jenže vy si nevidíte na špičku nosu a F1 je pro vás modla model a zapomněli jste na všechny jeho negativní věci, které si teď vybíjíte na F3. Je to fakt směšný.

Já F1 hraju, baví mě a přestože kdybych na něj psal recenzi tak tam tyto chyby napíšu, ale hodnocení bude i tak velké, protože hra jako celkem chytne nepustí.

Ale pánové jako kein a podobně zde uvidí velký font, pak si najdou pár dalíšch maličkostí a hra si odnáší šílené známky. A víte co? zkuste si zpětně zrecenzovat F1. Objektivně, ano? :) myslím to smrtelně vážně. Rád bych viděl co z vás vypadne na moudra, kritici.
Kontaktní údaje