.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Jan Horák
Text: Autor teto recenze to snad nemohl myslet vazne. Vetsi sracku jsem totiz v zivote necetl. Ta hra je pecka. Ze tam neni starej Fallout humor? To autor hral asi jinou hru, ja si ted behem vteriny vybavuju hned pet momentu, kde jsem se zasmal nejakemu vtipku, at uz to byl treba pasak s ruskym prizvukem co si vydrzuje dve kurvicky, nebo quest, kdy jsem behal po pousti a hledal misto z keryho skocim abych se zranil a zlamal si nohy (to si fakt v zadny jiny hre nepamatuju takovou originalitu a cernej humor). Autor hraje zrejme piratskou verzi v anglictine nebo rustine a nicemu nerozumi, protoze umi spatne cizi jazyky, pak se neni cemu divit, ze si ty hovna v recenzi vycucal z prstu. No a jeste na zaver chci dodat, ze jsem absolutne zmenil nazor na muziku, jako situace, kdy jsem se prochazel po letadlovy lodi, cumel na trosky Washingtonu a u toho hrala hudba, ktera mi pripominala song Raiders z minulejch dilu - to nemelo chybu. A navic je to tak chytlavy jako minuly dily, uz dlouho se mi nestalo abych pri pareni nejedl, nepil, zadrzoval chcani a sel spat nekdy po druhy rano a pak vstaval do prace. A rikam vam - jeste tentyz den v praci to nebylo nic moc. Proste autor teto recenze je bud uplne mimo a neumi anglicky a jen opakuje sracky typu ze fallout neni vtipnej jako puvodni dily, co uz mimochodem napsal jinej pablb v ty prvni kriticky recenzi, takze se tento pablb jenom opakuje, nebo je autor fetak na hooodne tvrdym fetu.
Kontaktní údaje