.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kein
Text: Borče.... doteďka sem tě bral jako člověka s jiným názorem, ale koukám že si asi sedíš navedení. Vidím to tak, že prostě máš svou zahleděnou představu a nechceš ji nijak opustit a chytáš se každýho stébla.

1) spadls z višně? z měsíce nebo snad z marsu? Tipuju že tě někdo špatně naklonoval, protože to cos napsal je fakt poslední volání tonoucího. Očividně řekneš cokoliv jen abys měl odpověď ne??
Pokud ve světě existuje několik časaků či webů, kde recenzenti dostávají za svoji práci zapaceno (nebo i zadarmo), jsou na ně kladeny 100x větší nároky než na nějaký hráčský recenze. A hlavně. neumíš číst?!?!?! schválně kvůli těm tvejm ustavičnejm narážkám jsem napsal \"povětšinou provařených hráčů\". Nevím jak si mám tedy tvou odpověď vyložit. Buď si děláš srandu, nebo máš opravdu uplně zatemněnej pohled a koukáš jen tím svým uzounkým pruhem, jinak si nedokážu vysvětlit, že opravdu věříš, že několik desítek časaků a webů plati degeny, co špatně ohodnotí hru???? chceš fakt říct že všech 44 hodnocení je uplně mimo :D:D:D seš směšnej až za hrob. Fakt, tady už nemá cenu nad něčím debatovat. Člověk co absolutně ignoruje toto je prostě ignorant a laskavě mi přestať dokola nadávat něco o překrucování, když toto cos právě napsal je očividně vrchol překrucování.

2) podívám a najdu tam to stejný...pár čerticích se jednotlivců, kteří zaslepeně nevidí chyby ve F1 a F2 ale ve F3 jich najdou několik a všechny fallout 3 pošlou do hroucích pekel. Aneb odborníci.

3. Omyl chlapče. Betsheda si nic nenastavila, dělá vlastní hru na kteoru koupila práva a konkrétně tobě se nemusí z ničeho zpovídat. Udělala novou hru po deseti letech a nikdo ji nemůže donutit aby byla stejná. Že je většina věcí jako ve starejch falloutech je jejich dobrá vůle. Furt přestaň mrmlat že vy chudáčci ste nedostali co ste měli. Fallout 3 je prostě nová hra zasazená do reálii Falloutího světa a vocasy co hru odsuzují kvůli trošku většímu fontu a pár chybám (2x tolik ti napočítám ve starejch falloutech) z teho hned dělaj terno.

Takže to mě přestávají bavit ty tvoje žvásty,protože já je narozdíl od tebe podložené mám. Tento příspěvek cos napsal byla fakt poslední kapka. Jen doufejme že nejseš ukázkovej vzorek ostatních fandů starejch falloutů, protože se za tebe jinak stydím.

R: ok, tka to tu bylo, nečtu tu všechno. Očividně to svědčí o tom, že si to nemyslím sám. Samozřejmě tím co píšu ti nevkládám do úst. že tě to má bavit. Ať tě to klidně nebaví. Jde tu o fakt, že názory lidí hodnotících 2/10,4/10 a podobně jsou výplodem neoprávněných požadavků a představ a hra sama o sobě takové hodnocení objektivně nemá. Což samozřejmě neznamená, že se vám musí líbit. Klidně ať se vám nelíbí a nehrajte ji, ale uplně fér není ji dávat velicé nízký hodnocení z předem zmiňovaných důvodů
Kontaktní údaje