.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Stan
Text: Kalimero - No nechal jsem tě schválně rozepsat, aniž bych nadhodil jeden malý detail, většina věcí k tvé kritice se totiž dá odbýt jednodušše tím, že Fallout 1 je dobrých 11 let starý, celkem dost, nemyslíš? Také bych chtěl o něco bohatší pustinu, 100 animací smrtí reagující na zásahové zóny a zbraně a já nevim co všechno, ale tenkrát mě to ani nenapadlo koukal jsem jak blázen jak je to super, teď si ale ty a ostatní hrozně chytrý jak je to v tomhle zastaralý, trochu demence to kritizovat po 11 letech, stejná demence jako kritizovat starý film za dnes už trapné triky. Ovšem já s tebou nesouhlasím, animace jsou podle mého naprosto výborné, nevim jak to můžeš srovnávat s plutím a bruslením či případem kdy si mutant div nevykloubí rameno v F3. Inventář mi vždy vyhovoval, nemám s tím problém, teď je každý chytrý, a dá se zlepšit, ale neměl jsem s tím nikdy problém. Tahové souboje jsem nikdy neměl rád, Fallout je jediná hra, kde je žeru, nikdy jsem do té doby nevěřil, že tahy můžou být zábavné, to taktizování, to štěstí, ta náhoda, prostě supr, boje o desítkách charakterů atd. Scrollování v obchodech mi taky nikdy nevadilo, rozhovory kdy jsem se musel proklikávat do určitého stromu otázek také ne i když se to dá lehce řešit. A to víš, že tam jsou chyby, ale vyváží to kvalita hry, to ostatní.

Ovšem u F3 z toho důležitého u Falloutu nezbylo nic a hlavně má 11 let odstup proboha, v roce 97 to byla malá revoluce, obrovský počin, který si vyžádal daň v podobě chyb, nebudu předstírat, že tam nejsou, ale ti blbouni v bethesdě ani nejsou schopni okopírovat vše to skvělé a vylepšit to špatné plus přidat co chybělo, oni místo toho osekají co dělalo Fallout Falloutem a nazdar, a proč? no je to jednoduché, protože půl hotovo už bylo Z Oblivionu na co se snažit a chápat o čem Fallout vlastně byl. Takže pokud lidé kritizují F3t za to co třeba kritizují u F1 tak to je hlavně proto, že odstup je 11 let a prý jak vy \"chváliči\" F3 říkáte je jiná doba a žádají se opravy starých chyb, hm, jiná doba, ale stejné chyby ne-li horší plus osekání toho co chybou nikdy nebylo, bravo.

Pokud si někdo stěžoval, že ho F3 nevodí za ručičku a případně to samé u Falloutů tak je to hovado bez rozdílu jestli je to fanda nebo ne, to je totiž z předností.

btw - ještě si mi nenapsal, proč bych měl být zaujatý :))
Kontaktní údaje