.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kein
Text: Kalimero:
K prvímu odstavci:
nevím zdali z mého příspěvku jde nějak cítit že se čertím ale budiž, chápu :) Dále buď si nepochopil smysl mého příspěvku nebo je to zase tvůj další pokus udělat si sám svůj výklad, na který pak reaguješ , ostatně žádné překvapení se pro mne nekoná, takže to ponechám bez rekace, mnozí chápou...

\"Však to co je tam psáno to je splněno.\"
zde je jádro problému dle tebe to co slibovala bethseda splněno je, dle některých NE ani zdaleka,

\"Ale o tom to celé je - nehodnotí te Fallout 3 - hodnotíte absenci představi, kterou jste si vysnili. A to je špatně a váš názor nemá tím pádem váhu.\"

to je pouze tvá představa důkaz toho že se snažíš ostatním vtlouct za každou cenu tvůj názor, opět si nic nepodložil, takže to budu brát jako bys nic neřekl, já myslím že je zcela jasné co tady lidi hodnotí a proč jso unespokojení, ale jsem rád že většina lidí se nenechala opít rohlíkem, a že lidí co mají podobný názor jak oty bude ubývataby na svět mohly zase přicházet kvalití hry

\"Každý má svůj názor, já mu ho neberu když se mu nelíbí. Jediné co se mi nelíbilo když tu někdo dával neoprávněně nízká hodnocení, toť vše. Já vím že F3 není nijak špatná věc a pro nás posapo fandy je to dobrý přírustek do rodiny. Kdo nevěčí, nechť si ho neužívá jako my ;-)\"

tady jde jasně vidět, že těm lidem ten názor bereš, protože když se ti to nelíbí tak lidi přesvědčuješ o opaku jako tady zase jinak bys nemohl použít slovo \"neoprávněně, já vím apod\" , nuže kalimero vidíš sám co píšeš a jak to píšeš , teď si dokonce protiřečíš, ačkoli to ostatním lidem rád vyčítáš,

nuže opět si mne nepřesvědčil o opaku a stále lžeš, překrucuješ, nemáš podložené argumenty...měl by ses zamyslet a říct si takové to vnitřní \"AHA?\" ;)
Kontaktní údaje