.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kalimero
Text: Kein: nejde to jinak - máš nízký iq, nebo neumíš číst
1) však jsem psal že je to čistě subjektivní věc. copak nevíš co to znamená subjektivní? opakuješ jen to co jsem řekl a ještě děláš jak kkdybych říkal opak. Narovinu - uvědomuješ si to???? přešti si tuto větu : \"Problém je v tom, že výrazy jako \"spousta starých věcí bude i ve F3\" a podobně jsou silně subjektivní výrazy...\". Pokud nedokážeš vstřebat jednoduché souvětí a dát si ho do spojitosti, pak se nemáme o čem bavit

2) to co píšeš trapné - proč proboha dokola opakueš že se ssnažím vtlouct svůj názor? Jen říkám co já si myslím a ještě schválně napíšu, že vám nic vtloukat nechi viz. dále a ty to uplně ignoruješ a stejně toto řekneš. Znovu říkám - neumíš číst nebo si nedáváš věty do souvislosti. Vždyť přímo ty tu děláš to, že vytrháváš věty z kontextu a reaguješ na ně aniž bys jakokoliv uvažoval co píšu okolo !!!

3) to už je uplný vrchol trapnosti + várka rádoby keců navrch. Meleš tady něco o argumentech přitom žádné nemáš.

Říkáš že já jsem nenapsal žádné argumenty??? jsi slepý nebo zase neumíš číst??? podívej se na ten seznam chyb falloutu co jsem nsapsal!
Proč jsi k němu nic nenapsal. Protože jsi ho nejspíše scvhálně nečetl, protože by to odporovalo tvé víře dokonalého falloutu a ukázalo by se že Fallout má snad ještě více závažných much jak F3 ato bys asi nemohl přežít, jinak si to nedovadu vysvětlit.

Takže laskavě než budeš chtít cokoliv říct, tak se koukni na ten seznam a řekni mi proč hodnotíš Fallout jako \"dokonalou\" hru přestože ty chyby co jsem vypsal tam nepopiratelně jsou (jestli chceš tvrdit opak, tak se akorát zasměju) a F3 protože je jiná což se nerovná špatná hodnotíš tak negativně? Kdybys zase nedokázal pochopit na co se ptám, tak je to řečnická otázka - protože jsi zaujatý.

Samozřejmě čekám další dávku hlášek typu \"překrucuješ, bla bla, nemáš argumenty,balba\" atakdále. POdívej se co píšeš ty prosimtě. Že já ti tam dám seznam argumentů, to je ti šumák, tvůj příspěvek je pohá řada vycí vythžených z kontextu, která schválně ignoruje důležité věci co pišu.
Kontaktní údaje