.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Jan Horák
Text: Jako lidi co si stezujou ze postavy ve trojce bruslej asi nehrali dvojku, kde po hexa mape ty postavy chodily nahoru a dolu velice legracne, tim nechci predchozi dily schazovat, jsou o tridu lepsi nez trojka, ale trojka je vyborna a presne takhle jsem si to nejak predstavoval (samozrejme az po vysnenym izo pohledu a zachovanejm systemum skillu a souboju). Kdo vi, treba za deset let bude trojka vynasena do nebes. Precejnom dvojka ve sve dobe taky nezklizela velky ovace, lidi ji brali jen jako klon jednicky a dostavala hodnoceni 7-9. Jinak jsem zapomnel jeste zminit, ze nejaky typek rikal, ze dnesni hra by mela mit u nepratel aspon 60 zasahovejch zon a ne 4. Nejlepsi hra v tomhle ohledu je soldier of fortune. Tady to je ale podobny. Brokovnici clovek muze ustrelit vsechno, jen ty streva netecou. A nesouhlasim s tim, ze Fallout 3 má čtyři zásahové zóny. Hlava má dvě - rozprsknutí a ulítnutí, ruce maj každá jednu to je fakt, ale zkoušel sem ustřílet nohy a ty se usřelujou PŘESNĚ podle místa které zasáhnete, takže hukot. Můžete jak ustřelit jen chodidlo, tak hnátu ve stehně. Kdyby ta hra měla zásahové zóny hlavy jako v Soldiers of Fortune 2 a vytejkaly nepřátelům střeva jak v jedničce - tak je to bomba co se týče animace smrtí. A ještě větší bomba celkově, já jsem s tou hrou fakt nadmíru spokojenej.

Kontaktní údaje