.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kein
Text: Tak Kalimero zase splodil nesmyslnou směsici nadávek a žblebtů - hned mi je líp :)

1) měl by sis uvědomit CO říkaš a CO děláš , zamysli se než něco začneš zase kakat...

2) Protože to děláš Kalimero.... protože to děláš ;)

3) tak já myslím že jsem mé argumenty podložol víc než dobře, ale chápu, to není tvá vina :)

Co se týká chyb ve falloutu dva zřejmě si je myslel jak ovtip ale dobrá vysvětlím ti to neboť jsem hodný.

1. \"nejhorší inventář\" - věci se nepletly a byly přehledné, inventář mi nidky nevadil, rozhodně lepší než v F3 kde není ani popisek ani \"obrázek\" věci tudíž je hledání věci podstatně pomalejší AHA ?? A když nad tím zauvažuješ tak F3 má taky věci pojednom a dokonce označené jen nápisem a nic neříkající skica takže ve výsledku je inventař omoc horší než v předchozích dílech ...
2. ANo s obchodováním máš pravdu, bylo vidět málo věcí ale aspoň bylo vidět co a zaco prodávám, v F3 se věc označí čtverečkem a při kupování více věcí roluju 3x více a to dokonce ve dvou oknech a hledám co nechci prodat...to stím charismatem se mi nidky nepřihodilo, ovšem i pokud je to pravda tak Fallout2 měl kupu věcí kterým toto zaplatila více než dobře což se o F3 říci nedá ani z daleka
3. Města v F2 byly daleko daleko větší, hezčí, propracovanější a halvně bylo jich více a prorostlá atmosférou v F3 si říkam \"CO TO KURWA MÁ BÝT?\" takže to sem vůůbec netahej buď té lasky 8)
4. bugy bugy bugy?? přesně to samé se mi stalo i v F3 ?? a teď to nejlepší - časový rozdíl je mezi těmito hrama 11let - AHA?
5. Opakovat celý strom musíš pokud si někde udělal chybu a postavu naštval a to buď rád správně bys musel jinak bys musel loudovat hru, nevím jak jinak, by sis to představoval ,když někoho dlouho přemlouváš, v celém F3 například takový rozhovor ani není, proto tam není ani tento úkaz...AHA?
6. animace -ty na tu dobu neměly chybu a do teď jsou velice líbivé a celkově tam postava vždy chodila nomálně kromě pohybu vzhůru ale vždyť to byl rok 97!!! tehdy žádné RPG nebylo jinačí takže tohle beru jako totální tvůj výkřik do tmy(zase?) protože tě už nic nenapadlo -
7. AI obyvatel - to snad nemyslíš vážně že ne?? opravdu je plno lidí vedle z toho že v F3 obyvatelé chodí spát když je přitom halvní naplň hry NAPROSTO ZCELA JINDE a i přesto všechno jsou města v F2 daleko přirozenější a živější čiím to ??
8.- Boje - sám si to řekl AI je na úplně stejné úrovní jenže to byl rok 97 teď je 2008 nemyslíš že by měla hra torošku pokročit?? přiom je to naopak??? Navíc vzhledem k tomu že byla hra TurnBase tak to tak nevadilo, jako tadym kdy mi napřiklad spolubojovník jezdil pům metru od země na neviditelném skateboardu...zatím co do něj kosili mutanti Další věc co si vůbec neuvědomuješ, že v době F2 ani nebyla hra, která by měla ty prvky co jmenuješ, jenže v této době jsou hry, které mají v AI grafice, příběhu několikrát více navrh... takže si to už konečně uvědom a nežbleptej nesmysly....

Kontaktní údaje