.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Zalud
Text: Stane, chapu co se mi snazis rict(napsat) ale ja jsem jen zvedavy jestli lidi budou stejne modovat jako kritizovat. Podle me ma kritika hodnotu pokud je konstruktivni. Ukazovat stale jen na nektere bugy a vady hry mi moc konstruktivni neprijde. Nemyslim ze modding je samozrejmost, ale pokud tady je nejakych 50 lidi co porad mele pantem ( ano srovnavat s delanim hry se to neda ale s modem ano!) tak by se ti lide radsi meli sebrat a zacit jiz planovat co zlepsit. Dam priklad:

1.Doplnit popisky u veci- lepsi atmosfera( stacilo by nakopirovat ze zdrojovych souboru v puvodnim falloutu, k novym vecem vytvorit nove)
2.Zvysit silu nekterym monstrum(obecne udelat z f3 tezsi hru, mnohem tezsi-dalsi uprava v editoru hry, ne zas tak nadlouho)
3.Zmenit Nektere prvky hry - napriklad radiace( to uz nekd e je) karmu..etc..

Dulezite je ze hra sama o sobe- engine, interfrace je velmi dobra -mnoho veci co tady hardcore fanosukum chybi by slo vyresit modem- a mod by mohl fungovat jako velke mnozstvi malych modu- u instalace by sis pak zaskrtl co chces do hry implentovat a co ne :)

BTW: Decka? Ja ti nevim, jsou to pekni fracci :)

Kontaktní údaje