.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kein
Text: Zalud: tak například Oblivon mě začal bavit až po přidání 1.4GB módů, a myslím že uFalloutu 3 to bude podobné, ale už si prostě tu hru nemůžu koupit příjde mi krajně nevhodné platit 1200kč za polotovar co si DD (DodělámDoma) navíc zde jde hlavně o poskvrnění \"značky Fallout\" otom že byla reklama která zneužila slávu předchozích falloutů aby si to lidé koupili a přitom nevěděli do čeho jdou...a ne jeden člověk tady nadával že utratil prachy zbytečně...

Další věc, já si nemyslím že kdyby Bethseda udělala pár změn ve F3 tak aby vyhovovalai fanouškům že by si to koupilo míň děcek ty by si to díky te krvavé reklamě koupili tak či tak a rozdíl by ani nepoznali....zano fanoušci ano

Kdyby se mě někdo zeptal co bych ctěl na F3 zlepšit tak abych ho uznal jako právo platného nástupce řekl bych toto:
Starý systém Levelování a perků, aspoň 10 měst normálního vzhledu, které mají mezi sebou nějaké vazby a vedení,měně kýčovitý příběh a jendou tolik delší, návrat starých klasických mutantů, o něco více zbraní a Armorů , které by měly rozdělěnou onranu do oheň,elektrika,tržné rady apod jako u starých falloutů, oněco více vedlejších questů, více černého humoru a funkční karmu

A Abych uznal fallout3 za dokonalou hru tak bych k tomu přidal toto:
aby se děj odehrával v poušti, Highwayman, normálnější nájezdníky a ghouly( žádné nemluvící sprintery) , lepší textůry, dynamycké stíny + oněco větší svět

Obávám se že tyto nedostatky žádný mod nezpraví....
Kontaktní údaje