.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: sWejk
Text: zdravim...ja jsem precetl recenzi jakoz i nekolik prispevku zde v diskuzi a musim rict ze podobne jako by se recenzeri v casopisech divali na hru pres ruzove bryle zde je to jako by se vsichni divali pres bryle cerne...ja sam jsem velky fanousek sveta fallout a ackoli hra urcite ma sve chyby (a ze jich neni malo) prave jsem ji dohral a klidne me ukrizujte dobre jsem se bavil (i kdyz ten konec me trosku nas...tam uz bylo toho patosu moc-osobne bych popadl prviho obejdu od enclave co by se mi pripletl do cesty,za suspenzor mu narval radiem odpalovanou plasmovou naloz a nechal ho udelat vse za sebe :))...s.p.e.c.i.a.l. hru podle me ovlivnuje...napr. postava s agi 5 je schopna vystrelit ve VATS ze sniperky jednou zatimco ja s 10 a action boy az 3x...stejne tak charisma ovlivnuje dialogy (specialni nabidky) atp...pointa:je to novy pristup ktery v mnoha ohledech nedosahuje kvalit prvnich dvou dilu ale rozhodne je to kvalitni hra z nam dobre znameho sveta ktera dava prilezitost mnoha moderum...
Kontaktní údaje