.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: John Horak 2 Luclac
Text: Me spadla asi jednou za celou dobu hrani. To vis nesmis stahovat pecko a mit zahlcenej komp srackama. Btw. s tim uvodem mas pravdu, ale nelogicke chovani postav je sracka mluvit, jeste jsem nezazil hru kde by se chovali logicky, krom nepratel v half life 1 ti byli husti. Zabit vojaka brotherhoodu je snadne? Co to placas? Ja ted nicil ohnivy mravence a ty vydrzej jako svine i davku z rotacaku do hlavy, takze o ty obtiznosti radsi nemluvit. Podrobnejsi popis veci souhlasim. Taky jsem slysel nazor, jak tam nejsou nahodny lokace, omyl jsou - muzete je potkat primo pri cestovani, ja treba potkal toho beziciho kluka jednou uprostred bitky a to mi utekl a ted jsem ho potkal zase a sel plnit quest, kterej uz delam tak 2 hodky a takovejch questu vedlejsich a dlouhejch je tam spousta. A kdo pochybuje o humoru, zrejme nehral quest Tihle a nenasel v subquestu Svůdné pyžamo. Zasvěcení ví co se stane, když ho najdou :D Vypadá to tak trochu jako scéna se Zedem v Pulp Fiction a ten typek co prisel vypadal jak Gimp.
Kontaktní údaje