.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Raybit
Text: Souhlasim s recenzentem. Jenom malickost kritizujes fyziku ale grafice, kde si mel fyziku obsahlou das 10/10;) k nazoru zvlastni fyziky se priklonim. Bugy jsem zatim nepostrehl(jsem lvl 8) obcas se snazil chvilku bezet zkrz zabradli, ale to bylo vse.

Hudba je podle me resena spravne preci jenom ses v devastovany oblasti a asi tezko tam nekde vyhrava hudba jedine skrz radio. A docela je hezke slyset o svych cinech ;).

Nechapu ty, kteri tvrdili ze sundali na lvl 2 supermutanta a ze potkali jenom jednoho, co sem dorazil do DC tak jich tam stalo hned 5 a kdyz sem ustupoval tak se za mnou zjevil dalsi ale z rotacakem. F9 Znova;)

Cerny humor nechybi v Podsveti jsem zpovidal ghulku, ktera videla vybuch mesta (pres 200 let stara) a ze se s otcem bezeli schovat do ukrytu a pote co otce videla tak byl seskvareny ke zdi. potom nahodou zabocite do metra opodal a na zdi je priskarena mrtvola jenom komentar k tomu chybel to mohli udelat;)
Kontaktní údaje