.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: 10mm
Text: tato recenzia je moc prehipovana a neobjektivna. Ja sa bavim pri F3 vyborne ale uvedomujem si jej nedostatky. Chyba tu neutralna recenzia tipu mam tam mody a opravy a bavim sa pro tom. BTW bugy su vo falloute take vynimocne ze by som ich nazval ako nejakym fenomenom su nieco ako anomalie v stalkerovy. Sak len povedzte, vydiet lietat brahminu medzy barakmi a nasledne levitovat tak to je vrusa ktore nepokazi dojem z hry ba naopak >D ale nie vsetko je prijemne.

Ano plne suhlasim DUNGEONY pokial sa tak daju nazvat, su nudne a stratili atmosferu s minulych dielov ale na opak zdviham palec hore pre kopu smety a haraburd vo valoutoch cez ktore niekedy sa doslova bodite. Co sa tika odpadkov niekto spomenul tu na fore ze westland je spraveny stilom odpadkov a ze tvorcovia to trochu prehnali. Ano fallout ma iny westland ale to si ho pametame s vychodneho pobrezia a zapad je uplne inde s krajinou, odohrava sa to velmy blizko D.C. (tak blizko ze ma mrzelo ze som videl Capitol a obelisk hned ako sa mi upravil zrak po vychode s stojednotky) Racej by som bral westland 5 vacsi a menej preplneny, plus nejake dopravne prostriedky stylu farcry2.

Nemozem sa zbavit pocitu ze par ludy na tejto stranke by zo svojimi napadmi spravili lepsi F3.
Kontaktní údaje