.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Nasrat
Text: Hudba - pekelně málo jí je, takže radši svojí,taky jsem jel rádio news.

grafika - docela zastaralá, a dost ta šed je děsná, žádnej styl

obtížnost - nejtěžší - nepotřeboval jsem ani nikdy měnit,občas sem umrel ale nejtezsi? LOL . nevedel sem co s prachama,a naboju po zacatku bylo taky dost

Perky - naprosto debilní, na 19. lvl si muzu 2x lockpikovat,hmm super,jinak sem si zvedal dovednosti (boha)

s.p.e.c.i.a.l.- charisma + stestí =1, nikdo mi nerekl,ze jsem skaredej jak jeho blitky;kriticky zasahy relativně často

Mno po 20 hodinách - 20 lvl
Jenze sem to dohral po 45 hodinach, tzn, ze po vetsinu hry jsem uz neleveloval,nezlepsoval si postavu,proste 1 z nejdulezitejsich veci a ani jsem naslepo neprochazel pustinu,jen jsem plnil qesty, na ktery sem narazil klasicky.
Jeste sem si rikal ze se dam k Enklave a Megaton jsem chtel vyhodit nakonec hry,ale....pokračovat nemuuužu :D
Jeste ze sem si dal Průzkumníka,co mi objevil celou mapu, ale nikam se uz nepodívám.

Proste jako dobrý prostředí,vypada to i dobre, dobra atmosfera, i dobry ukoly,ale je tam tak malo DRUHŮ NEÚŘÁTEL!!!!!,malo zbraní,malo F humoru, malo lidí, nemá to styl, a to levelovaní je na hovno,jo karma je celkem výsměch, chce to trosku modifikovat,TROSKU VÍC

Dost mě štve jak hrozně vypadá váš týpek v brnění,a ten svuj obličej sem vydel parkrat pri VATS,jinak nic.Ve vsem vypada jak idiot.V tomdle Enginu teda vypadaj lidi mizerne.Cos to psal o mimice? kdeeee? :D

Ale jinak mě to bavilo,docela dost i ten fallout je z toho cejtit
Tak snad za pul roku znovu zahrat v trosku opravený verzicce.




Kontaktní údaje