.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Karel Gott
Text: Sorry, ale to je celkem ujetá recenze (nebo spíš dojmy), trochu mi to připadá, že autor tady chce F3 spravit reputaci, tak vychvaluje všechno, co se dá :)

Jinak ke hře... Zabít mutanta na 2 levelu není problém

Já měl už na druhém levelu rotačák (přestože jsem měl big guns 20%, tak zabíjení s ním byla hračka :-/ ) a na třetím levelu jsem našel fotra (úplně náhodou, vůbec jsem ho nehledal, jen jsem chodil po pustině až jsem narazil na tu garáž...).

Na pátém levelu už jsem musel bojovat proti Enklávě (s V13 brněním a loveckou flintou), celkem záhul... Ale až jsem od nich získal laserové flinty, tak to jde jako po másle (i přesto, že energy guns mám cca 20% !!!). Teď jsem na šestém levelu a mám před sebou konec hry... O žádný speedrun jsem se rozhodně nesnažil, jen jsem asi chodil na nesprávné místa a nenechal se vést za ručičku, tak jako to autoři chtěli.... Popravdě, celkem mě to nasralo, autoři to mohli proti takovému hraní trochu ošetřit :) (Najít otce byl tedy hned první \"pouštní\" quest, který jsem splnil :( )
Kontaktní údaje