.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: vilma
Text: dam sem to , co jsem posilal na xzone, zcela to vystihuje moj myslenkovy stav :-)

Skoda no. Presne tak jak jsem se moc na tu hru tesil, tak tomu odpovida uroven zklamani. Fadni prostredi pustiny (nekdo by jim mel rict, ze existuji i jine barvy nez seda a vic seda), hnusne zpracovana mesta (proboha ty koridory), dungeony jako z Oblivionu. Graficke zpracovani celkove odpuzujici (neboli konzolovite, a hraju to na vysoke detaily 1680x1050 takze HW to nebude, a HDR to fakt nezamaskuje :-)). Hlavne take nudna atmosfera, zadny pocit nutkaveho strachu jako napriklad ve Stalkerovi SoCH. Prazdne pustiny, kde sem tam clovek narazi na neco do ceho muze nasazet olovo nebo nejaky laserovy paprsky. Taky bych mozna uz u novych her cekal, ze kdyz mam mezi dvema panelama 50cm skviru ze pres ni muzu strilet a ne ze se kulky budou odrazet od neviditelne hranice (stejne tak zhruba 10 cm okolo kontur cehokoliv:-/ ). Herni system? Trapne jednoduchy. Levelovani jde jedna basen i na nejvyssi obtiznost (jenom 20lvl?). To ze ve VATS nelze zamerit genitalie me docela zklamalo :-). To ze nelze zabit dite, me sice neprekvapuje, ale proboha, to je taaak trapne. Nechapu jakto, ze klesa karma, kdyz clovek neco ukrane a nikdo ho pri tom nevidi. Neco jako v Oblivionu, kdyz clovek nemoh prodavat kradene veci beznym obchodnikum. Zbrane. To je kapitola sama pro sebe. Mireni pres miridla? Tak to jsem cekal asi hodne. Clovek by sice cekal v postapokalyptickem svete zbrane napadene rzi a tak, ale proc museji mit skoro vsechny podobu krabice od bot, pricemz chovani zbrani tem krabicim asi tak odpovida. Jedine co me na cele hre celkem nadchlo, byl zpusob paceni zamku a odemykani PC. Jinak si tedy myslim, ze cela hra je postavena na marketingovem snazeni vyuziti vehlasu svych predchudcu. Do rukou se hracum podle meho nazoru dostava pomerne nekvalitni a nedokonceny produkt (jak byva zvykem posledni dobou).A na zaver? Hra bude hratelna az tak za pul roku, kdy vyjde dostatek patchu (ne, uz me nebavi hru spoustet 6x kuli ruznejm chybovejm hlaskam) a kdy vyjde nejaky monstrozni Modpack od nadsencu hry. A opet se mi potvrzuje, ze jsem si napred mel zahrat \"demo\" a ne slepe se vrhat do predprodeje.
Kontaktní údaje