.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Cx
Text: Tak mám za sebou přibližně 30h hraní a jsem zatím v Citadele Batrstva Oceli. Kdo plní vedlejší úkoly a drží se aspoň trochu dějové linie tomu dá Fallout 3 přesně to co očekává. kdo jak kokot jde bezmyšlenkovitě někam do pouště a tam najde konec hry tak ten si nic jiného nezaslouží. Fallout 3 má rozhodně co nabídnout. Hned z kraje se mi líbila atomová bomba uprostřed města a stejně tak možnost město vyhodit do luftu. The best postava je rozhodně Moira a její úkoly jsou nápadité a zábavné. Dále mě zaujala virtuální realita, android po plastice, lovci odměn, supermutant behemoth do kterýho jsem vysolil 700 nábojů z rotačního kulometu než lehnul a absolutně nepřekonatelný byly první kroky hry, kdy jsem opravdu počítal každej náboj a klepal se co přijde za chvíli. Nekazte hru lidem co o ní mají zájem. Než se mi ji podařilo sehnat byl jsem hodně skeptický díky pochybným hráčským recenzím, kde recenzent neprošel ani 10% hry a už ji odsuzoval. Víceméně souhlasím s touto recenzí, kdo chce ten si hru užije, kdo nechce, tak ten bude jen blbě kecat na fóru. Hodně mi pomohla Fallout wiki http://fallout.wikia.com/wiki , díky které člověk získá představu o tom co všechno ve Falloutu je. Porovnávat jedničku a dvojku s tímto Falloutem je absolutně mimo mísu, protože jsou to jinak koncipované hry. Nechápu lidi co sem přišli hodnotit Fallout proti ostatním hrám. Takové hodnocení patří na jiné weby, ne sem. Já jsem s novým Falloutem spokojenej a určitě mi ještě pár dní zabere všechno prolézt a splnit většinu questů.
Kontaktní údaje