.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: 2 Johny
Text: Ty jsi taky hodne velkej mimon... grafika je bomba, ja low hrac s vice jak 50 dohranejma gameskama do konce (zadny low hry, ale poctivy gamesy jako baldurs gate oba dily, planescape torment, fallouti a ja nevim co vsechno, dohral sem skoro vse co mam ve sbirce) Fallout 3 je to nejlepsi co jsem hral od dob Deus Ex 1 - cili 8 let zpatky. Spis me rozesmivaj borci jako ty, co tu nadavaj na Fallouta, ale u Crysis si honej ptaka, mimochodem Crysis se mi celkem libi, dobry jako interaktivni film a na grafiku, ale jinak to je proste fakt typicka novodobra hra. Fallout je komplexni bomba, ktery se stalker nehrabe ani po kotniky. Mimochodem Stalker se mi celkem libil a take jsem ho dohral. A ja se u Fallouta fakt bavim. Jsem low hrac? Krom 50 dohranejch titulu jsem byl v CSku na invexu ve finale MCR, predchozi dily jsem dohral nekolikrat. Dohral jsem treba Deux Ex, System Shock 2 - pohchybuju ze mas vetsi herni zkusenosti nez ja. Navic soude podle stylu psani je ti tak 14 let. To znamena kdyz ja jsem mastil Maska 3 a Last Ninju, tak ty si nebyl ani spermii :D
Kontaktní údaje