.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Deštník
Text: Podle miry zmen - ale to se asi nestane, uz jenom proto, ze nebudou kvuli lidem prekopavat textury, opravovat nahodnost umrti postav (i kdyz to by mohli), ... me ani tak nechybi ustreleni kouli, ale kdyz mi panak zabehne za stenu a moje postava po nem ve vats porad strili, tak to je fakt na hlavu. Kdyz si k tomu prictu i pro me dost odflakly podzemni casti (coz taky asi neopravi \"jenom\" patchem) a tu idiotskou ai vcetne \"mimiky\" postav, tak mi to neprijde moc realizovatelny. Da se opravit padani hry, da se opravit ta smrt postav, da se opravit jeste neco, ale me osobne uz to na dalsi hrani bohuzel tezko navede. Tu druhou polovinu hry uz jsem hral jenom strojove, proste nebylo potreba nic moc delat. Od zajeti Enklavou to uz bylo naprosto o nicem. Hned jsem vybavu dostal zpatky, zbavil se par blbu ve zbrojich, vratil se do citadely, furt jenom strelba do vseho co se pohlo (vetsinu za me beztak udelal ten robot) a finalni bum scena... Ne, je spousta dalsich her, co me zabavi vic, netreba pak prevlecenou segru oblivionu maskovat za postapo hru, ktera pak treba jesta bude natahovana nejruznejsima jakodatadiskama. Co se mi libilo, byly questy od Mory, ale pak jako kdyby proste vyschly napady. A kdyz se clovek zaposloucha do tech dialogu, tak mu z prehravani za chvili taky zacne bejt mizerme.
Kontaktní údaje