.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: patrik
Text: to wayne
supermutanta na druhom levli...a na aku obtiaznost to hras? ja to hram na very hard a ubitie supermutanta bejzbolkou nehrozi.ak to hras na normal, alebo hard, nebolo by rozumnejsie namiesto stazovania sa na nevyvazenost hry zmenit uroven obtiaznosti?

to vilma
to ma mrzi. ja special editions nekupujem, lebo na plagaty, plynove masky a figurky si nepotrpim. hru som kupil za 1200 a kralovsky sa bavim uz takych 30 hodin cisteho casu. pre mna vyborna hra a to som stary hrac, ktory hral vsetky fallouty, ked vysli. v oiblivione bol pre mna zaujimavy otovreny herny svet. ale obtazovali ma stale rovnake zatvarania bran. morrovind super. fantasy nemusim. ta veta o pospineni milovaneho falloutu znie trosku fanaticky,a le inac beriem tvoj nazor. aj ked ho enchapem. f3ma urcite par problemov - napriklad critical hits by skutocne mohli mat nejaky efekt. a ked vystrelim z cripled ruky zbran, cakal by som, ze ju charakter znova nevezme a ebude strielat akoby nic. to uz riesi mod. ale celkovo je to pre mna velmi komplexna a krasna hra s velkym potencialom.
este k tomu keinovi .
zaujimalo by ma, ci ma doma originalky aspon tychs vojich milovanych falloutov. tipol by som si, ze nie. black isle od neho nevideli ani korunu. ake pravo maju takyto ludia hodnotit hru, pasovat sa na fandov a spominat stare fallouty?len otazka do debaty.ahoj
Kontaktní údaje