.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: starman
Text: Pod druhou část se můžu klidně podepsat.
Bohužel F3 je morrowind ze světa faloutu. Co se týče PowerArmor, tak jsem ho ani nepoužíval, jen jsem ho zkusil na konci hry při maratonu, řeknu vám nic moc.
Já se specializoval na boj a tak jsem používal zbroj obchodníku. Nahradní díly se snadno shaněly a nebyla tak těžká (a rachotíci.)
Jedina postava se kterou jsem se sžil, byla ta buchta s nabojema v Megatonu. Za jinou bych nebojoval.
Nejvíce sem si oddechl, když \"otec\" spáchal nesmyslnou sebevraždu, místo aby otevřel dveře a já je mohl vykuchat.
Naštěstí jsem nemusel udělat stejnou chybu a se slovy GOOD LUCK poslal dceru tvůrce outpostu na smrt bez mrknutí oka.

Ale nejvíc mě nasraly dvě věci:
-nesmrtelné děti co lezou na nervy
-závěrečný maraton. Kam se poděla finalní bitva? Měl jsem 200 stimpacku a to jsem je ani nesbíral (specializoval jsem se na naboje.

Nejhorší zbraň co jsem našel byl lassergatling. 240 nábojů, 2zadky za kus (25ks za běžnou zbroj) a zabije to 3 až 5 cílu, no fuj. To samé zvládne 15 nábojů z utočné pušky.
Kontaktní údaje