.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Stan
Text: Jde videt, ze tohle psal pseudografik. Jak muzes pomlouvat textury nechapu(jede mi to na max a je to nadhera). Se divim zes to s takovou sumkou vubec rozjel na high. Grafika v AGP? s 256MB video pameti? DDR1 pameti na 400MHz? to ti bud venku padalo furt nebo se ti to muselo sekat jako krava. Dat do plusu i minusu zabavnost bez vysvetleni mi prijde jako hovadina (jeslti to ma neco spolecneho s tvyma naladama pri hrani, tak je to tezce neprofesionalni). Do objektivity to ma daleko. Mel by sis mozna uvedomit, jak by se lidi chovali 200 let po apokalypse a pak neco mluvit o \"plytkosti sveta v rovine socialni a filozoficke\" (na tu by sis asi nevzpomnel pri zrani pneumatik z hladu)... se mi zda, ze si to s tim libivym slohem trochu prekombinoval, ale co by clovek cekal, kdyz si to potil 12 dni. Jinak pekne, hodne postrehu je dobrych, zbytek nepovazuju za prilis objektivni. Preju hodne zdaru ve studiu na Bani a dalsim psani :)
Kontaktní údaje