.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Fiskus
Text: Prave jsem F3 dohral, po velmi slabych cca 30h hraní a s postavou na pouhem 15levelu. Musím říct že místy jsem se i nudil. Tato hra je patlanina, F1 a F2 se hratelností naprosto nemůže rovnat. Nechápu jak se mohlo povést na tak velké ploše udělat tak kratičký příběh, tak málo zajímavých lokací. Pustina je nudná, jen pár typů příšerek, občas mutant nebo raider. Deathclawa jsem viděl jen jednoho v Enklávě. Neskutečně jednoduché překecat počítač aby vyhodil vlastní základnu do povětří. Naprosto nezajímavé předměty v invertáři ze kterých zůstalo jen jediné číslo :( místo pěkně rozepsaných věciček ve F1 a F2 kde byla každá zbraň či zbroj dobrá k něčemu jinému. Pouze jediný druh střeliva, nemožnost upgradu zbraní, převzatý trapný systém repairu z oblivionu. Osekaný SPECIAL, nudné reakce postav a nudné rozhovory a nudné questy. Tahle hra je pro mne veliké zklamání :( a ačkoli jsem Oblivion s chutí dohrál až do konce, tenhle kousek prostě nemá atmosféru ani hratelnost. Jediné plus je, že se na to dá koukat. Většinu času hraní zabírá pobíhání po pustině či tunelech, tak nějak bez duše. K tomu naprosto trapný a jednoduchý konec. No nezlobte se na mně, tohle bych si nikdy NEKOUPIL. Krát to znova ani nemá cenu, zatímco F2 se dál rozehrát pro radost znova, mám obavy že u F3 bych se u druhého pokusu unudil... Toliko čerstvé dojmy, s autorem recenze tudíž naprosto souhlasím.
Kontaktní údaje