.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: evžen
Text: Fanatický odpůrce Falloutu 3 a Bethesdy končí svou činnost... No, mně tedy chybět nebudeš. Netvrdím, že Fallout 3 předčí předchozí dva díly, ale místo toho, abychom byli rádi, že nějaké pokračování vůbec vzniklo, tak se tady handrkujeme o to, jestli je důstojné nebo ne. Vzpomínám si, jak mi bylo po zrušení Van Burenu, opravdu mi nebylo příliš do řeči, byl jsem z toho nešťastný. Myslel jsem totiž, že žádný Fallout už nikdy nevznikne. Bethesda udělala jen to, co by udělal každý dobrý obchodník - koupila slavnou značku, kterou Interplay kvůli svým finančním potížím musel nechat u ledu. Že se při tvorbě F3 populisticky neřídila tím, co psalo pár ukřičenců na jejich fóra a udělala hru po svém? To bylo jedině rozumné, jinak by to dopadlo, jako když pejsek s kočičkou vaří dort. Jak říkám, mně pan ještěr chybět nebude, snad sem konečně bude psát místo něj více někdo, kdo je ochoten respektovat i odlišné názory.
Kontaktní údaje