.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: michal
Text: Pravoverní priaznivci Falloutu si nenechajú ujsť príležitosť kopnúť si do ľudí s iným názorom. Konieckoncov, prečo nie, veď je to fanstránka o Falloutoch, tu je to vlastne ok a nikomu to nevyčítam. Ale väčšina z nich reaguje prehnane a útočí aj pri tom najmenšom náznaku nesúhlasu.

Prečítajte si evženov príspevok poriadne - on netvrdí, že F3 je cool hra, proste je rád, že nejaký Fallout vyšiel.

Príbeh F3 by som ako o moc slabší v porovnaní s F1 a F2 nevidel. Už to tu niekto dávnejšie písal, ale zrekapitulujme si to: F1 - nájdi vodný čip, F2 - nájdi GECK, F3 - nájdi otca. To je základná dejová linka - v čom sa teda líšia?

\"toulání krajinou, jo to tam je, osekané a zjednodušené oproti starým falloutům\"
- dovolím si nesúhlasiť. Túlanie sa krajinou v F1 a F2 nebolo - klikol si na mape sveta a zastaviť ťa mohlo len random encounter a tam si toho veľa nenatúlal. Mňa túlanie sa krajinou F3 baví (oveľa viac ako akýkoľvek F3 interiér) - vyliezť na kopec, rozhliadnuť sa a vybrať sa k nejakej zaujímavosti týčiacej sa v diaľke - to je fajn. V tomto má (IMHO) F3 navrch, atmosféra potuliek je lepšia ako u predchodcov.

Ja osobne sa neradím k fanatickým priaznivcom prvých dvoch Falloutov, som \"len\" vášnivý a vďačný fanúšik. Tiež som oba diely dohral nespočetne veľa krát s mnohými rôznorodými postavami a vždy to bolo super. Náramne ma bavil aj Fallout Tactics, tiež som pokoril na viac spôsobov, vrátane melee character na Tough Guy. A baví ma aj F3, ale už to nie je ono. Moja prvá postava je zameraná na chladné zbrane a zrejme si F3 zahrám ešte raz ako sniper. Ale tretíkrát sa k nemu už asi nevrátim. Napriek tomu tvrdím, že to nie je zlá hra, len jej chýba aspekt znovuhrateľnosti.
Kontaktní údaje