.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: smejki - to evžen
Text: Ted jsem si to ještě jednou přečet... doufám jen že ses v následujcí větě jen špatně vyjádřil: \"Že se při tvorbě F3 populisticky neřídila tím, co psalo pár ukřičenců na jejich fóra a udělala hru po svém?\"

Podle mě se naopak Bethesda chová setsakramentsky populisticky. Jde na ruku mase a vytváří nemastné neslané kompromisy (byť v dnešních podmínkách poměrně kvalitní) ve vidině jediného - vlastního profitu. Je jasné, že Bethesda jako firma musí na své hře vydělávat, ale jako vlastníci doslova umělecké značky a tvůrci jejího pokračování by měli mít za cíl i věci jiné. Vydělat se povedlo i Bioshocku a ten má setsakramentsky velkou přidanou hodnotu (jak na poměry dnešní tak na poměry historické). O aroganci Bethesdy (jakou zmiňuje jěštěr) svědčí především nedostatek pokory a úcty. Na vlastním fóru, ne že by jen dělali reklamu vlastnímu produktu, ale doslova se chvástají dokonalostí svého díla. Taková cesta vede do pekel (ať už to lze chápat jakkoliv). A já silně pochybuji, že, pokud Bethesda svůj přístup nezmění, bude na ní někdo za 10 - 20 let vzpomínat jako na tvůrce geniálních nadčasových her. Fallout 3 je bezesporu sezonní hit. A myslím, že si to jako hra zaslouží, nikoliv však značka Fallout. Už Interplay začal svou nejslavnější značku kurvit. A jak to dopadlo? Lidé velebí padlé studio Black Isle a mnoho jich Interplay proklíná dodnes.
Kontaktní údaje