.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: bill
Text: 2Oto - nechápem prečo by som mal zájsť do knižnice? Ten mod pre Oblivion som tam napísal len ako príklad jediného komplexnejšieho modu o ktorom viem - to súvisí s Falloutom 3; to že ma to nebaví som uviedol len na okraj do zátvorky.
Potom nerozumiem prečo by som nemohol napísať na forum o hre, čo by ma bavilo a čo by som tam rád videl? Mimochodom predpokladám že spústa tých vecí čo som vymenoval by tam radi videli aj ostatní hráči lebo so svetom Fallout súvisia. Let vertibirdom bol plánovaný vraj aj pre F2 a tank bol v Tactics, rovnako ako Hummer atd.
Vôbec nechápem zmysel tvojho príspevku, napíš niečo k veci od toho je tu tá diskusia. Ak napíšeš niečo k veci, potom ti aj ja odpoviem presne tak ako si ty odpovedal mne - že to nikoho nezaujíma.
Takže si asi nepochopil to čo som tým príspevkom chcel vyjadriť - máš tak nizke IQ? A navyše to bolo myslené ako protest voči F3 čo tam všetko nie je, nie že by som tu niekomu chcel hovoriť čo ma zaujíma.
Záverom ti to zhrniem aby si to pochopil - pal do p1či v reále by som ti rozkopal ten tvoj hnusný kretensky xicht.
Kontaktní údaje