.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: smejki
Text: nepřiznám se , Psychoticu. Vážně jsem se Ftrojky zastával do poslední chvíle. Ale už od prvních hodin hraní jsem byl nemile překvapován.

Mé skore:
Rozsáhlé dialogy: špatně jsem se vyjádřil.....lepší pojem jsou košaté dialogy - vítězství f2

Do hloubky propracované vztahy: zásadní bilateralismus (pokud vůbec) v F3 je smutný fakt. F2 scores

Dechberoucí příběh: ano, v f2 mírně roztahaný. přesto f2 scores again

Svět: nejde o jeho velikost. v f3 zkrátka nefunguje. na malé ploše je navíc koncentrováno příliš mnoho anomálií. 1 for f2

postavy: jo svýho tatu jsem taky nesnášel. horší ovšem je, že se hra snaží cpát hráči, která postava je dobrá a která ne. mě teda za srdce nechytla ani jedna persona

smysluplné questy: souhlasím. ty questy jsou v prvotním nástinu dobré a mnohdy krásně úchylné. avšak ještě častěji dost nedotažené a strašně křečovitě namontované do herního světa. 1 for f2

adrenalin: to je asi jediná věc, v které f3 staré fallouty válcuje. i tak je nutno podotknouti, že adrenalin a frenetická akce nejsou pro RPG žánr stěžejní.



a napadly mě ještě další ukazatele:
relativnost doba a zla: jasné vítězství f2
globální vs. lokální karma: vítězí lokální pojetí v f2
zábavnost: tu rozhodně nelze f3 upřít. plichta
technické zpracování: jasný vítěz f3. i když v porovnání se souputníky značně pokulhává. ale co, dyk je to taky cca5 let starej engine

ještě me určitě něco napdne.

zaver pro tento moment: f2 v otázkách klíčových pro RPG jasně vítězí.

PS: mužeš si přečíst mou recenzi, pokud chceš skutečně vědět, jaký mám vůči f3 postoj
http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir=fallout3/hracske_recenze&id=smejki
Kontaktní údaje