.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Pepan
Text: [Proto Bethesda udělala normální hru, po které sáhnou všichni]
Psychotic - Ano a ti co umí česky začnou chodit na tuto stránku a začnou urážet všechny, kteří nemaj rádi krev a usekaný končetiny. Ti kteří se s Falloutem 3 seznámili na internetu, a protože si někde přečtou, že je to skvělá hra, kde můžete střílet, plížit se, střílet, odpálit město, střílet a zase střílet. A o tom celý FO3 je. Já, ortodoxní fanda Black Isle Studio, Já ho hrál a hodně me pobavil. A musim konstatovat, že po přečtení recenze od Smejkiho sem ho zprvu proklínal, protože sem si myslel, že to Beshesda udělala dobře. Dvakrát sem to dohrál za šmejda, jednou za lidumila. A ve hře jsou momenty, který stojí za to vidět, questy, který stojí za to udělat je, a lokace, který bychom měli navštívit (např. Oáza...) a taky sem se u toho někdy zasmál. Ale chybí mi tam příběh (když sem postupně odhaloval příběh o Vudci, když sem postupně hromadil víc a víc holodisků a s každym přišlo odhalení dalších tajemnsí...musíš uznat, že tohle uměl Black Isle dokonale - např. Baldur\'s Gate je dobrym příkladem) , dialogy (ANO/NE/SBOHEM ...nic jinýho dialogy nenabízí. Když máš inteligenci tak ti do do VŠECH rozhovorů přídá novou možnost. Když máš vědu, tak ti to přidá druhou možnost. Když máš sílu, tak ti to přidá třetí možnost...nuda...), klasickej S.P.E.C.I.A.L. system (aspoň ten tam mohli nechat nepozměněnej !) ...názory se liší...
Amaroun - No....no...novej RD ?! :-O :-P mé volání do nebes bylo vyslyšeno ! ... Ale v jedný věci se pleteš. Já se nebojim, že RD zmrví... Copak ono něco tak blbýho jako je RD jde ještě zkazit ? :D:D:D (nekamenujte mě, já jsem taky fanda)
Kontaktní údaje