.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Boodin
Text: Avallach to napsal dobre, taky dochazim k zaveru, ze toto forum je koncentraci frustrantu, co potrebuji v prvni rade demonstrovat svuj krajne \'expresivni\' slovnik a v rade druhe si do neceho - v tomto pripade do F3 - si nalezite kopnout. Pomalu si zde buduju svou vlastni karmu a ted mam uzasny status 12ti-leteho hovada, brzy ale cekam povyseni:)

K clanku: autor (nikoli prekladatel) je proste bez respektu k hernimu prostredi. Neponori se do pribehu z meho subjektivniho uhlu dostatecne, nebot me proste ani nenapadlo ukladat a nahravat si pozici jen proto, abych videl explozi atomove bomby uprstred mesta. Ten svet je proste po zasahu, coz je dusledek lidske zhovadilosti a infantilniho hrani si s jadrem, ktere nemame dostatecne nastudovane.. Takze ja budu opet ten \'jinej\', ci \'12ti-lety hovado\', co se nepokochalo rozmetanim mesta na hadry, protoze to rad prenecham tem \'60ti-letym intelektulum\' zde:) Ja s Burkem (snad to pisu korektne - jmena si uz diky svemu zhovadilemu mladi prilis nepamatuji) promluvil, samozrejme a on na me hned vystartoval s nabidkou, abych mesto odplail. Cerny serif je usmevny a bez repsketu, ale proste lidi je malo a on se snazi alespon o nejakej poradek. Takze jsem za tepla serifovi naprasil, ze Burke chce mesto odpalit - cekal jsem quest na poreseni. Bohuzel, serif se rozebeh a temperamentne (nebo spis proto, ze je prostsi) vlitnul na Burka, kteryho zastrelil a me poslal do kopru. Nechal jsem po serifovi sirotka - jeho syna, coz mi neprislo uplne koser, takze jsem vymekl a nahral to znova.

POdruhe jsem bombu proste sam zneskodnil, rovnou a jednoduse neresil, kdo ma jaky zajem - dalsi aktivni naloz me proste herne rozcilovala. Burke zmizel a cerny serif se dal spokojene stara o sveho syna. To uz je koser.

A zaver: Kazdy \'60ti-lety intelektual\' zde vlutne do hry a chce vse hned okamzite chapat, vedet, znat a mit to spravne, podle sebe. Okamzite zapomnel, ze vylezl z vaultu, kde cely zivot vyrustal v izolaci a o vensjim svete vi uplny prd a teprve se s nim SEZNAMUJE. Ne, to zde mistni mentalni elita nedokaze pochopit, ale ma prani vybehnout do svetla a okamzite rulovat jak v instant Quake Arene. Pasuji se do pozice loremasteru bez sanci pripustit, ze proste nemusi vsemu rozumet a vsechno znat a mlati chrastitkem o zem, kdyz skutecne nerozumi.

Jako pratele, ja vim, jsem nyni snad jiz 10ti-lete hovado, ale to co predvadite vy by fakt melo zustat snad az na piskovisti. Hra je zabava a nema to byt vase osobni realizace:)
Kontaktní údaje