.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Lukasenko
Text: Jo na tom s tou horkou jehlou něco bude....ale stejně mě trojka potěšila není sice tak kompexní a dějově dotáhla, ale na druhou stranu je z ní cítit ta správná falloutí post jaderná atmosféra .........k předchozím dílům... Fallout 1 byl moje první hra...asi jsem měl kura štastnou ruku porotože i nejlepší ( Fallout2 byl dělán v jednom tahu...vyšel rok poté... na mě působí skoro jako nejlepší datadisk všech dob prostě ti dva patří k sobě a musí se jmenovat jedním dechem)...... tyhle dvě hry byly legendy, které byly jedinečé a změnily pohled na celý žánr , já něvěřím že se to může někdy opakovat ( rozhodně ne s nálepkou fallout).....to je jako kdybychom chtěli aby Damien Mraley zpíval přesně tak skvěle jako Robert...Robert už není ,tak se spokojte s Damienem nebo si znova poslechnětě Roberta... toho ale už všichni známe nazpaměť...takže pokud si někdo myslí že to zazpívá stejně jako by to udělal Bob ať to zkusí ....ale Damien bude nejspíš pořád lepší a Bobovi podobnější. Navíc je hrozně hezky říct, je tenhe quest bych napsal mnohem líp....ono je to hrozně nevděčná práce dělat Fallouty ....nechtěl bych se zavděčit falloutí komunitě po předchozích dvou dílech...navíc vytvářet Fallouta sebou přináší i to, že si autor tu hru nikdy neužije tak jako spotřebitel. Podle mě už čas keců skončil a ať ten co hodil první kamenem udělá něco better ....editorů je víc než dost. Můžem tady po těch letech čekání a pláče dalších pár let pro změnu plakat a nadávat jak je je to všechno v hovnech. Proč ne když je ta možnost.
Kontaktní údaje