.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Ramses IV.
Text: ja se zajimam o stavbou Coilgunu uz skoro rok.. je stim dost problemu ..sam sem nevytvoril zatim nic co by strilelo srouby rychlejc jak 10m/s . zatim jsem teda hokuspokusoval jen s jednou civkou ... pri stavbě vicestupnove pusky to chce optickou branu pred kazdou civku.. zatim jsem se k tomu nějak nedostal. Kazdopadně jsem prozkoumal hodně stranek. a nekteri jsou docela uspesni moje nejoblibenejsi stranky jsou Coilgun Systems od Paula Adamse. kterej zkonstruoval docela peknou pistoli s tristupnovou hlavni. ale zabit cloveka by asi nedokazala... myslim ze projektily 6mm strili rychlosti 30m/s .. nicmene je jedna stranaka kde jsou zapisovany vsemozne pusky a pistole ktere kdy kdo vytvoril a odhodlal se je zverejnit... a par jich tam bylo co strilej i pres 100/m s a to uz je docela sila... at uz to strili jakkoliv velky naboje :) skoda ze ten paul adams nepokracuje dal... ma tam rozdělanou 16ti stupnovou pusku .. to bych chtěl vidět v akci.
Kontaktní údaje