.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Templayer
Text: Semtex poukazoval na modelovací programy apod. potřeboval bych nějaký jednodušší modelovací/texturovací prográmek (pro kámoše co by rád začal dělat grafika) a nějaké rady jak začít vytvářet nový (pokud možno) engine popř užitečné prográmky apod představoval bych si něco jako starýho kantra 1.6 nebo The Fall, ty enginy by se mi hodili ale rad bych zkusil něco vlastního. Rady vítány (již jsem dělal na Auroře a v DSku a tudíš umím ve visualu a ve scritu) jináč poradit jaky prog. jazyk je jednodušší a jak zhruba s ním začít 2 už umím. Jinak zatím mám standartního 3D maxe na grafiku a gimp/adobe na textury. pokuď jste někdo schopnej aspoň trochu poradit písněte mi na Templayer@seznam.cz (sem se skoro nekoukam) a taky se omlouvam měl jsem tohle dat na forko ale za 1. když vidím že jsou tu inteligentní lidi tak to sem pisnu a za 2. na forko se mi nejde zaregistrovat pry už se někdo registroval s moji emailovou adresou což je ptakovina :)
Kontaktní údaje