.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Templayer
Text: nemá to být modifikace do fallout 3, ale vyloženě nová hra (scifi FPS|RPG, něco jak mass affect ale víc RPG, víc zbrani apod a hlavně MMO) designér jsem já :) již pár měsíců do toho vymýšlím věci, zbraní mám vymyšleno tisíc (opravdu to bude záhul :) při troše snažení..) a všechny jsou odfocene z boku aby se dali vymodelovat a obrázek použít po upravě jako texturu a + k těm zbraním mám jejich vlastnosti, dostřel apodobně, zatím mám zhruba vymyšleno ruzny systemy všeho ale to musím ještě vylepšit, bude to na Irrlicht enginu (což je naprostý základ-na něm se teď dělají různé projekty ale pravou hru jsem ještě neviděl, podporuje takřka vše, všechny formáty modelu mimo jednoho (ten ma ze 60% a my ho nepoužijem tak co :) podporuje vkládání dalších objemných enginu (respektivě baličku věcí) mám sehnanej i havok (ať žije částicový efekt !! ) mám na to editory i návod pro debily :D da se programovat ve většině Cček (on si je \"přeloží\" čemuž říkám hukot) a podporuje i klasický visual basic ve kterém umím nejlíp (učil jsem se celý prázdniny hehe :D )má to podporu Pixel shaderu a vertex shaderu (oboje trojky myslím) a jako graficky editor budeme pravděpodobně 3D studio Max od kterýho mám 1gb video návod pro blbce co to v životě neviděli.

Zatím jsme ve fázi kdy vymýšlíme, promýšlíme a taky se zhruba učíme (je nás jen pár) já si převahu nechám na prázdniny (dva měsíce sedět u komplu, kdo mně pak bude sloupavat z gauče :D ) další kámoš bude mít čas celej příští rok a muj grafik kdo ví jestli bude mít čas.......


to není špatný začátek ne?? :) nápady uvítám, zrovna kamoši budou promýšlet system vehiklu a dopravy, na to já nejsem. Většinu věcí sepisuju v angličtině, je to asi nej jazyk na mmo a hlavně ho plynule umím :P ale mám pocit že jestli nebudu mít víc lidí tak to krachne (aspon dva grafiky a někoho dalšího na programování. Pokud jsi na FPSka a RPG zaroven mohl bys nám helpnout :) Takže mé používané programy: Visual basic na programování, irrlich engine + všelijake kraviny k němu všeťne navodu co a jak, 3D studio Max včetně návodu pro totalni kripli (a vubec takovy navody mam ke všemu :D )Adobe Photoshop (ale používáme GIMP je jednodušší a slabší ale na textury a grafiku zatím stačí. Pokud máte nějaké dobré nápady a připomínky pište mi na Templayer@seznam.cz a věřím že vy jako klasičtí fallouteři budete mít spoustu nápadu (fallouty rulez) PS už zase jsem musel zadávat odpověď na otázku kolik je dvakrát dva, vím že ochrana vuči spambotum musi byt ale davejte něco jednoduššího :D
Kontaktní údaje