.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: moonfear
Text: jop s tim RPG elementem v MMO máš pravdu :-D

jinak zpátky k DoW2, koupil jsem si krabicovku (přece jenom když na xzone stojí 1000Kč tak nebudu na steamu platit 1600Kč) steam používám už docela dlouho takže jediné co mě nasralo bylo GFWL, ale kdykoliv jsem se s kámošema na steamu domluvil tak jsme hru spustili bez jediného problému, po hamachi jsme to ale nezkoušeli (taky nevidím důvod pokud nemáš pirátskou verzi, pokud ano tak pak hru nezatracuj ;) ), sám mám docela problémy s NAT a routerem všeobecně, ale DoW2 mi to pustilo bez jediné hlášky, instalace byla otázka 20 minut včetně stažení patche (o což se postaral steam a já jen koukal až to doběhne) takže buď mluvíme každý o jiné hře, nebo nemáš originál.

Jinak s předlohou neměl nic společného ani první díl, a z těch dvou je na tom líp dvojka, podle toho jak rozdělím body můžu mít z taktické pěchoty jak terminátory s pořádným kanonem, přes záložní střelecké jednotky až po jednotky na boj zblízka, v tomhle je to hodně variabilní, a snipeři jsou fajn jen musíš používat skilly :) DoW2 je hlavně o dobré kombinaci vybavení a skillů.

To mi připomíná že bych se měl kouknout jestli nějaký shop nemá slevu na CoH, ještě jsem to nehrál
Kontaktní údaje